Ali Rıza Binboğa Lüks Otomobilleriyle Gündem Olan Mustafa Sandal ve Arda Turan’a Sert Çıktı!

Sanatçı Ali Rıza Binboğa Tv8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının konuğu oldu. Magazin gündeminde yaşananları değerlendiren ünlü sanatçı, dudak uçuklatan fiyatlı araçlarıyla gündeme gelen Mustafa Sandal ve Arda Turan’ı sert çıktı. 

Gelin detaylara bakalım…

Şarkılarıyla hafızalarımıza kazınan Ali Rıza Binboğa Tv8 ekranlarının sevilen magazin programlarından 2. Sayfa’nın bugünkü konuğu oldu.

Ünlü isim Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’le birlikte magazin dünyasında yaşananları değerlendirdi, yaşanan gelişmeler hakkıda açıklamalarda bulundu.

Ali Rıza Binboğa’nın gündeminde yer alan isimlerin başında ise şarkıcı Mustafa Sandal ve eski futbolcu Arda Turan vardı.

Otomobil koleksiyonunu geçtiğimiz hafta biraz daha büyüten Arda Turan’ın tam 42 milyon TL’lik kraliyet arabası gündeme bomba gibi düştü.

Eve çekiciyle getirilip teslim edilen lüks otomobilin fiyatı ise sosyal medyada uzun süre konuşuldu biliyorsunuz ki.

2022 yılının Haziran ayında Melisa Sütşurup ile dünya evine giren Mustafa Sandal da lüks araç alarak magazin gündemine oturan isinlerden biri oldu.

Ünlü şarkıcı Sandal yeni aldığı 7.5 milyon liralık Porsche marka 2022 Taycan modeli aracıyla adından söz ettirdi diyebiliriz.

Arda Turan ve Mustafa Sandal’ı eleştiren Binboğa, “Halkımız 1 kilo kıyma bile alamazken akla ziyan!” diyerek konuşmasında şöyle devam etti: “Hayırlı olsun filan derim ama hiç hoş değil. Ayıptır alay eder gibi olmaz…” sözleriyle gündeme bomba gibi düştü.

O anları buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir