Balinalar, Binance’den ARB Alırken Bu Coini Boşaltıyor!

On-chain analizler, büyük yatırımcıların ARB Coin’e bahis yapmaya devam ettiğini gösteriyor. Günün öne çıkan işleminde, devasa bir balina Binance’ten yüklü miktarda ARB’yi cüzdanına geçti. Başka bir yerde, muhtemelen satılacak milyonluk fonlar DWF Labs tarafından transfer ediliyor.

Dev bir balina, Binance’ten 5 milyon ARB daha satın aldı

Lookonchain verilerine göre, 0xb154 ile başlayan devasa bir balina cüzdanı Binance’ten 5 milyon ARB aldı. Bu satın alım yaklaşık 5.73 milyon dolar değerindeydi. Balina şu anda yaklaşık 11.33 milyon dolar değerinde 9.94 milyon ARB tutuyor.

Aynı balina, 23 Mart’ta Arbitrum airdrop’un ilk gününde yaklaşık 6.79 milyon dolar ile 4.94 milyon ARB satın aldı. Ortalama 1.38 dolar fiyat ile ilk günden ARB satın alan büyük balinalar arasında ilk sırayı aldı.

Arbitrum, ölçeklenebilirlik ve gizlilik sınırlamaları olmaksızın akıllı sözleşmeleri destekleyen bir Ethereum Katman-2 ölçeklendirme çözümüdür. Kriptokoin.com olarak aktardığımız yakın bir tarihte tamamlanan airdrop etkinliği, kripto topluluğu arasında büyük ilgi uyandırdı. Veriler, Arbitrum airdrop etkinliğinin 1.500 adresin 3,3 milyon doları iki cüzdanda birleştirdiğini görüyor.

ARB coin balina gözdesi haline geldi

Arbitrum (ARB) airdrop’unu çevreleyen hype devam ederken, on-chain veriler, airdrop avcılarının 1.496 cüzdandan toplu olarak yaklaşık 3.3 milyon dolar değerindeki tokenleri iki cüzdanda konsolide ettiğini gösteriyor.

Blockchain analiz platformu Lookonchain’e göre, bir cüzdan 866 adresten 1,4 milyon ARB aldı. Hesap daha sonra likidite sağlamak için alınan tüm ARB’yi merkezi olmayan Uniswap borsasına ekledi. Öte yandan başka bir cüzdan, 630 adresten yaklaşık 1.38 milyon dolar değerinde 933.375 ARB aldı.

Analiz platformu, adresleri iki “süper airdrop avcısı” olarak tanımlarken, topluluk üyeleri, on-chain faaliyetlerin arkasında kimin olduğuna dair kendi teorilerini formüle etmekten kendilerini alamadılar. Bu esnada, kripto yatırım şirketlerinden biri olan DWF Labs, yüklü miktarda SSV Token’i cüzdanlar arasında savurmakla meşgul.

Hem SSV ana şirketi hem de DWF Labs, merkezi borsalara büyük miktarda SSV aktarıyor

BitcoinEmber tarafından sağlanan verilere göre, geçtiğimiz saatlerde, SSV geliştirme şirketi Blox Holdings 40.000 SSV’yi Binance’e devretti. İşlem yaklaşık 1,52 milyon değerinde ve son 10 gün içinde toplam 150.000 SSV Binance’e aktarıldı. Şirketin Binance’deki SSV rezervi yaklaşık 5,7 milyon dolar. Ayrıca DWF Labs, neredeyse aynı anda 113.872 SSV’yi Binance’e ve 28.500 SSV’yi OKX’e aktardı.

Ssv.network (SSV), bir Ethereum doğrulayıcısının dağıtılmış çalışmasını sağlayan merkezi olmayan bir staking altyapısıdır. Fiyatı, transfer işlemleri esnasında son 24 saatte göre %8,33 düşüş gösterdiği 35.59 dolardan işlem görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir