Demet Akalın ile MasterChef yarışmacısı birbirine girdi: “İticisin”

MasterChef All Star’da yeni haftada mavi takım kaptanı ise Sergen Özen oldu. Sergen, kırmızı takım kaptanı olarak Barbaros Yoloğlu’nu seçti. All Star’da tartışmalar yeni haftada da devam etti. İlk gerginlik Mert Yılmaz ile Sergen arasında yaşandı. Aynı sezon yarıştığı Sergen Özen ve Dilara Başaran’ın yakın arkadaşı olan Tahsin’e de stüdyo dışından dikkat çeken bir tepki geldi.

“İNŞALLAH SONUNA KADAR GİDEMEZSİN”

MasterChef izleyicisi olduğu bilinen Demet Akalın, “Tahsin ‘şakalaşıyoruz’ diyorsun. Aşırı iticisiniz. İnşallah sonuna kadar gidemezsiniz” mesajını yazdı. Tahsin Küçük, şarkıya “Keşke herkes kendi işini, sadece kendi işini hakkıyla yapsa. Teşekkürler” diyerek yanıt verdi.

TAHSİN KÜÇÜK KİM

23 yaşındaki Tahsin Küçük, doğup büyüdüğü Kocaeli’nde ikamet ediyor. Yemek yapmanın yanı sıra dans ile de ilgilenen Küçük, 2019’da Okan Üniversitesi Gastronomi bölümünden mezun oldu. 13 yaşından beri yemek ve bulaşıkçılık dahil mutfakta her işi yaptığını söyleyen Tahsin Küçük, yarışmayı kazanma yolunda iddialı olduğunu belirtmişti. Masterchef Türkiye’nin yarı finalinde Hasan ile karşı karşıya gelen Tahsin, Masterchef 2021’i 3. olarak tamamladı. Masterchef All Star’da ise 2021 kadrosundan seçilen 3. isim oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x