Haftanın Öne Çıkan Kripto Paraları (27 Mart – 3 Nisan 2023)

CoinMarketCal’dan alınan veriler doğrultusunda, bu haftanın en çok öne çıkankripto paralarını proje üzerinde araştırdık.

Kripto sektöründe önemli bir yere sahip olan “temel analiz” ışığında, kripto paraların popüler haber sitesi CoinMarketCal tarafından bu hafta öne çıkan kripto para birimlerini hazırladık. Bu kripto paralar, yapıcakları gelişmeler ile birlikte daha şimdiden kripto yatırımcılarının radarına girmiş durumda. Bitcoin’in 28.000 doları aşmasıyla birlikte, bu altcoin’lerde daha büyük hareketler gözlemlenebilir.

1- Eos (EOS)

Son haftalarda “temel analizi” ile öne çıkan EOS, 27 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Test Ağı Lansmanı’nın duyurusunu yaptı. Coinmarketcal’da geniş bir haber yelpazesine sahip olan EOS, kripto yatırımcılarının dikkatini çekmiş görünüyor.

2- Polygon (MATIC)

27 Mart tarihinde zkEVM Ethereum (ETH) ölçeklendirmesinin gerçekleşeceğini bildiren MATIC, Coinmarketcal’ın haber akışına liderlik etmeye devam ediyor. 2023 yılına bomba gibi giren Polygon ekosistemi, gerçekleştirmiş olduğu duyurular ve yaptığı faaliyetler ile adından söz ettiriyor.

3- Floki (FLOKI)

Elon Musk’ın yarattığı “köpekli coin’ler” furyasıyla geçmiş zamanda ön plana çıkan FLOKI, borsa listeleme haberleri eşliğinde tekrar gündeme gelmiş durumda. Kripto yatırımcının da yoğun ilgi gösterdiği FLOKI, 27 Mart tarihinde Bitforex kripto borsasında listeleneceğini duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir