İsmail Saymaz’dan Sonra İpek Özbey de Halk TV’den Ayrıldı

Geçtiğimiz günlerde gazeteci İsmail Saymaz sosyal medya hesabından Halk TV ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Saymaz’dan sonra gazeteci İpek Özbey de Halk TV’den ayrıldı. Özbey, Sözcü TV’yle anlaştığını duyurdu.

Gazeteci İpek Özbey, Halk TV’de program koordinatörlüğü görevinin yanı sıra Sansürsüz isimli programın da moderatörlüğünü yapıyordu. Özbey’in Sözcü TV’de hem gündüz kuşağında hem de haftada bir prime time kuşağında program yapacağı öğrenildi.

Özbey sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bugün bir karar aldım. Sözcü’den aldığım teklif üzerine 15 aydır çalıştığım Halk TV’den dostça ayrılıyorum. Burada çok güzel günlerim oldu. Başta sevgili patronum @cafermahiroglu olmak üzere @bengushap ve tüm mesai arkadaşlarıma, kısaca Halk TV ailesine teşekkür ederim” diye yazdı.

Gazeteci İsmail Saymaz da sosyal medya hesabından Halk TV ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Saymaz, “Bugün itibariyle Halk TV ile yollarımız ayrıldı. Yaklaşık 20 aydır omuz omuza çalıştığım Halk TV emekçilerine ve sevgili izleyicilerimize çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin” ifadelerini kullanmıştı. Saymaz da Sözcü grubuyla anlaşmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir