Yasak Elma’da Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’li sahnede büyük hata! İzleyicinin gözünden kaçmadı: Yapılan hata şaşırttı…

Yasak Elma dizisi pazartesi akşamları izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde ne oluyor? Yasak Elma dizisinin hangi bölümünde hata yapılıyor? Yasak Elma dizisinde hangi sahnede hata yapıldı? İşte detaylar…

Yasak Elma dizisinde çekim hatası mı vardı?

Her bölümü çok konuşulan Yasak Elma dizisinde bu defa çekim hatası yapıldı ve o hata dikkatli izleyicinin gözünden kaçmadı.

Dizinin son bölümündeki Biran Damla Yılmaz (Kumru) ve Murat Aygen’li (Doğan) sahnesinde yapılan çekim hatası sosyal medyanın diline düştü. Doğan’ın kızı Kumru’yu kurtarmaya geldiği sahne çok konuşuldu.

Kumru’yu kurtarmak için girdiği fabrika binasında Selim’in havaya ateş açtığı sahnede Doğan’ın adamlarından biri önce yerde yatarken aniden kalktığı görülüyor.

Doğan ve Kumru’nun kadraja girmesiyle birlikte yeniden yerde yatar pozisyonunu almaya çalışıyor. Bu sahnenin arasında sadece salise var.

Dikkatli izleyicinin gözünden kaçmayan bu sahneye sosyal medyada; ‘O kadar güldüm ki’, ‘Kendini yere atmış resmen’, ‘Ne saçma bir sahne’ gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir