‘Anneler ve kızları… Her şey hızla anı oluyor’

İclal Aydın, kendi yazdığı aynı adlı romandan uyarlanan Kanal D dizisi Üç Kız Kardeş’e geçtiğimiz günlerde veda etmişti. Ünlü oyuncu, yoğun geçen set günlerinin ardından İclal Aydın kızıyla hasret giderdi.

Bir süredir Budapeşte’de eğitim gören Zeynep Lal Başbuğ’u ziyaret eden İclal Aydın, kızının odasındaki fotoğrafı görünce yıllar öncesine gitti. Duygusal bir yazı kaleme olan oyuncunun paylaşımı binlerce beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

“ANNEM BENİM ŞİMDİKİ YAŞIMDA BU FOTOĞRAFTA”

14 Kasım 2023 / Budapeşte… Okuldan dönmesini bekliyorum. Küçük evi nasıl da derli toplu. Annesi gelecek diye hazırlanmış belli ki. Yatağının başucuna anneannesi, ben ve 15 günlük halinin bir fotoğrafını koymuş. 21 yıl önce bu zamanlar. Annem benim şimdiki yaşımda bu fotoğrafta. Çok tuhaf. Bana yaşlı başlı gelirdi o vakitler ama şimdi kendi kalbimdeki heyecanları, planları, hevesleri düşünüyorum ve ‘Ne kadar gençmiş oysa’ diyorum üzüntüyle.

“NE HÜZÜNLÜ”

2002-2005 yılları arasında evli kaldığı Kemal Basbuğ’la ilişkisinden dünyaya gelen bir kızı olan 52 yaşındaki İclal Aydın, “Hâlâ taze heyecanlarım var. Görmek istediğim ülkeler, yapmak istediklerim, yazmak ve okumak istediklerim sanki her sene daha da çoğalıyor. Ya ben yaşıma alışamadım ya da yaş ‘bana mısın’ demiyor. Kuşkusuz annem de böyle hissediyordu ve ben onu duymuyor, anlamıyordum. Anneler ve kızları. Ne hüzünlü: evet, her şey hızla anı oluyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x