WWE Güreşçisi John Cena’nın Gelmiş Geçmiş En Büyük BTS Fanlarından Biri Olduğunu Biliyor muydunuz?

Amerikalı profesyonel güreşçi aynı zamanda rap şarkıcısı ve oyuncu olan John Cena, tüm dünya tarafından tanınan bir isim. Özellikle Smack Down yarışmasındaki performansı ile küçük çocukların bile idolü haline gelen Cena, yıllardır en büyük BTS hayranlarından biri. Peki nasıl mı? Gelin birlikte bakalım!

Kaynak: https://twitter.com/bangtantweetz/sta…

Amerikalı profesyonel WWE güreşçisi John Cena’yı aranızda duymayan yoktur diye düşünüyorum.

46 yaşındaki güreşçiyi yıllar önce Smack Down programı ile tanıdık desek yeridir. Şimdilerde yaşı küçük olanlar pek bilmese de, bir dönemin küçük çocuklarının idolü haline gelmişti başarılı güreşçi.

Kaslı ve sert duruşuyla aynı anda hem korkutucu görünen, fakat aslında dünyanın en sempatik insanlarından biri olan Cena, son yıllarda daha çok oyunculuk kariyerine odaklı durumda.

Hatta son olarak tüm dünyayı kasıp kavuran Barbie filminde rol aldı. Sert duruşunun altına minik bir ponçik olduğunu söylemiştik size…

Gelin görün ki kendisinin her yerde büyük şevkle anlattığı bir hayranlığı var; o da Güney Koreli müzik grubu BTS!

Güney Kore’nin en büyük ve en etkili müzik gruplarından biri olan BTS, özellikle son yıllarda tüm dünyada bir kasırga gibi esiyor bildiğiniz gibi. Fakat John Cena’nın hayranlığı daha da eskisine dayanıyor.

Gelin birlikte John Cena’nın BTS hayranlığını inceleyelim. Kendisi bu videoda ARMY olduğunu doğruluyor ve Hoseok’tan bahsediyor. Hobi’nin konuşmasıyla her şeyi güzelleştirdiğini ve mixtapeine bayıldığını anlatıyor.

Daha sonra Instagram hesabına bakalım diyoruz ve bizi pek çok BTS gönderisi karşılıyor.

Üyelerin ayrı ayrı fotoğraflarından tutun da albüm kapaklarına, dinlediği şarkıların ekran görüntülerine kadar pek çok detay var.

Fotoğrafların ve şarkıların kapaklarından ne denli eski bir ARMY olduğunu anlayabilirsiniz.

Devam ediyoruz, BTS üyelerinin röportajlarını dahi ekran görüntüsü alarak paylaşmış.

Yalnızca Instagram hesabıyla sınırlı değil, Twitter’da da sıkı bir ARMY olduğunu gösteriyor bizlere.

BTS’in bir röportajda “John Cena bir ARMY bu konuda ne düşünüyorsunuz?” sorusuna verdiği heyecanlı cevabı gören Cena, yapıştırmış cevabı. Tarihlerimiz 2018… Videoda Korece “Ben ARMY’im” diyor.

Yine kendisinin BTS’in aldığı bir ödül için tebrik mesajını görüyoruz.

Yine katıldığı bir programda neden BTS dinlemeye başladığını ve onu nelerin etkilediğini anlatıyor. Şarkılarında verdikleri mesajlar bir yana dursun, Black Lives Matter olaylarında yaptığı bağışların da kendisini son derece etkilediğini açıklıyor.

Bu arada kendisinin Namjoon ve Hoseok biaslı olduğunu biliyoruz.?

Kendisi BTS’in rapine hayran olduğunu zaten sık sık dile getiriyor. Namjoon ve J-Hope’a ise ayrı bir sevgi besliyormuş.

James Corden’a BTS ile aynı kareyi paylaşabildiği için ne kadar şanslı olduğunu ve onlarla tanışmak istediğini söylüyor. Ardından yeniden neden BTS hayranı olduğunu açıklıyor.

Peacemaker isimli programında adını geçirdiği isimlerden bir tanesi de BTS oluyor.

Devam ediyoruz; dizide direkt olarak BTS şarkısı çaldırıyor.

Elinde Namjoon ve J-Hope posteri tutuyor.?

Biaslarını asla bırakmaması…

Ellen DeGeneres’ın programında mental olarak çok kötü bir dönemden geçtiği sırada öz sevgiye dair araştırmalar yaptığını, Twitter’da karşısına BTS’in çıktığını ve o dönemde “Love Yourself” albümünün yeni çıktığını anlatıyor. Ve BTS’in verdiği tüm “kendini sevmelisin” mesajlarını aldığını, aynı zamanda ARMY’nin ne kadar güçlü ve etkili olduğunu gördüğünü söylüyor.

2018 Kids Choice Awards programında çocuklar ile birlikte Mic Drop şarkısında keyifli bir şekilde dans ediyor.

Bahsettiğimiz BTS ile tanışma hikayesinin çıkış noktasını şöyle anlatıyor:

Aslında BTS hayranlarına (ARMY’e) çok teşekkür etmek istiyorum. Çünkü dört yıl önce bu projeye başladığımda insanların bunu nasıl karşılayacağını hiç bilmiyordum. Sosyal medyada pek çok şey paylaştım ve burası tartışmalı bir forum. Ve ben öz-sevgi ve öz-değer hakkında paylaşımlar yapmaya başladığımda, tam da BTS’in aynı temele dayalı albümlerinin çıktığı sıralardaydı. Ve BTS ARMY, bu tweetleri çılgınlar gibi retweetleyerek yokuş aşağı giden bir kartopunu başlattı. Ben de düşündüm, bir şeyin farkındaydım ve onları kimin retweetlediğine baktım. Ve hepsi BTS üyeleriydi. Bu aslında beni K-POP’a bağladı ve bir şeyin peşinde olabileceğime dair fikrimi sürdürmem için beni cesaretlendirdi.

Hatta BTS’in koruması olabileceğini söylüyor.? “Ben onların gizli koruması gibiyim” diyor. HYBE duy sesimizi!

Yine bir Kids Choice Awards programında Namjoon ve J-Hope’dan bahsediyor.

En sevdiği şarkının ise Love Yourself: Tear outrosu olduğunu dile getiriyor. Tabii Fake Love’dan da bahsetmeyi unutmuyor.

Yani kendisi için gelmiş geçmiş en büyük BTS fanboyu diyebiliriz! ?

Grubu, şarkıları ve ARMY’i anlatırkenki tutkusuna ve hayranlığına bayıldık. ?

Siz hala BTS’i yalnızca 16 yaşındaki kız çocuklarının dinlediğini düşünmeye devam mı? ?

John Cena’nın en sevdiği BTS şarkısını da şöyle bırakalım sizler için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x